•  

    0 (352) 320 44 11

  •  

    info@isguvenligivehekimi.com

 

Duyurular

ANKARA'dan Kayseri'ye gelen iş müfettişi 29 yaşındaki Naci Ayvalıoğlu ile kalıpçı ustası Baki Güneş, 8 katlı inşaatın 5'inci katında denetim yaparken yük alma platformunun çökmesi sonucu düşerek öldü.

Beton priz alma süresinin dolmadığından dolayı platform bağlantı noktalarının sağlam olmayışı, aynı zamanda platforma iki kişinin aynı anda çıkması kazaya davetiye çıkarmış. Olay, merkez melikgazi ilçesi tacettinveli mahallesindeki Hassan Yapı'da işyeri ve konut inşaatında meydana geldi.

Ankara'dan gelen 25 iş müfettişinden biri olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Güvenliği Ankara Grup Başkanlığı' nda görevli ve 1 yıllık evli 29 yaşındaki Naci Ayvalıoğlu, firmanın kalıpçı ustası Baki Güneş ile birlikte inşaatta denetleme yaptı. İnşaatın 5'inci katındaki yük alma platformunun çökmesi sonucu Müfettiş Ayvalıoğlu ve Güneş, 2'nci kattaki dükkanların olduğu bölümün terasına düştü. Müfettiş Naci Ayvalıoğlu ile kendisine inşaatı gezdiren inşaat firmasında görevli kalıpçı ustası Baki Güneş olay yerinde öldü. İnşaat işçileri ile olay yerine gelen mühendis Naci Ayvacıoğlu’ nun arkadaşları büyük üzüntü yaşadı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ankara’dan gelen 25 iş müfettişinden biri olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Güvenliği Ankara Grup Başkanlığı’nda görevli ve 1 yıllık evli 29 yaşındaki Naci Ayvalıoğlu, firmanın inşaatı mühendisi Baki Güneş ile birlikte inşaatta denetleme yaptı. Yük alma platformundan düşerek öldü.


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

0 (352) 320 44 11